foto1
Zespół muzyczny "Szynwałdzianie"
foto1
Zespół muzyczny "Szynwałdzianie"
foto1
Zespół muzyczny "Szynwałdzianie"
foto1
Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie
foto1
Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie

Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie

Super Babki z Szynwałdu

Wycieczka do Włoch na obchody 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II

Wycieczka do Włoch na obchody 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II

Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie organizuje wyjazd na:
Obchody 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II + Padwa + Asyż+ Rzym+ Monte Cassino z biurem podróży "Mądeltrans"
Termin: 15.05 – 20.05.2020r.
Dzień 1 i 2. Wyjazd z Tarnowa w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię, Włochy do Padwy – miasta św. Antoniego. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie (ok. 3h): Prato della Valle, Bazylika Świętego – Il Santo, grób św. Antoniego i kaplica relikwii, kościół Kapucynów – sanktuarium św. Leopolda Mandica – Apostoła Sakramentu Pojednania. Przejazd do Fiuggi. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 3. Wczesne śniadanie. Przejazd do Watykanu. Udział w głównych obchodach 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, uroczystej Mszy Świętej na Placu św. Piotra, której przewodniczył będzie Papież Franciszek. Po Mszy Świętej zwiedzanie: Bazylika św. Pawła za Murami oraz spacer po starożytnym Rzymie. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 4. Śniadanie. Przejazd do Cassino. Zwiedzanie z przewodnikiem cmentarza polskiego oraz Klasztoru na Monte Cassino. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 5 i 6. Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Asyżu. Zwiedzanie z przewodnikiem: Bazylika św. Klary, Oratorium San Francesco Poccollino, rynek, Bazylika św. Franciszka. Przejazd do Bazyliki Santa Maria degli Angeli. Powrót do Polski. Przyjazd do Tarnowa w godzinach porannych.
Cena obejmuję: Transport autokarem Tarnów – Włochy – Tarnów, opłaty drogowe, parkingi, opiekę pilota, lokalnych przewodników, ubezpieczenie Signal Iduna (KL – 25000 EUR, NNW – 20000 PLN, Bagaż – 1100 PLN), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, 3 x noclegi w Domu Pielgrzyma w Fiuggi, 3 x śniadanie, 3 x obiadokolacja.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania.
CENA: 1100 PLN/os. Kalkulacja dla 52 osób.
zapisy będa w Szynwałdzie u Pani Bogusi w Aptece, ilośc miejsc ograniczona wymagana zaliczka 500 zł od osby pozostala kwota przed wyjazdem w pozniejszym terminie do 1 maja 2020r.

wycieczkawlochy

Real time web analytics, Heat map tracking

Copyright © 2024 Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie