foto1
Zespół muzyczny "Szynwałdzianie"
foto1
Zespół muzyczny "Szynwałdzianie"
foto1
Zespół muzyczny "Szynwałdzianie"
foto1
Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie
foto1
Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie

Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie

Super Babki z Szynwałdu

Debata na temat zmian w wolontariacie

Dzień dobry

W imieniu Regionalnego Centrum Wolontariatu w Krakowie serdecznie zapraszamy przedstawicieli małopolskich organizacji pozarządowych i  instytucji, szczególnie koordynatorów wolontariatu do wzięcia  udziału w debacie na temat zmian w wolontariacie i postrzeganiu  pomagania.

Wolontariat, podobnie jak inne obszary życia społecznego ulegają  ciągłym zmianom. Dla osób które zawodowo zajmują się wolontariatem  oznacza to poszukiwanie nowych sposobów na pozyskiwanie i utrzymywanie  wolontariuszy w organizacjach.

Chcemy porozmawiać na temat tego, w jaki sposób zmienia się  wolontariat. Czy dąży on do formalizacji, czy raczej rozluźnienia  zasad funkcjonowania. W jaki wolontariat ludzie chętniej się  angażują, a w jaki mniej i z czego to wynika. Jak kryzysy NGO i  pandemia wpływają na postrzeganie wolontariatu. O tym i nie tylko  porozmawiamy z Wami podczas naszej debaty.  Termin: 16.12.2020 r. (środa) Godzina: 16:00- 18:30  Miejsce: Platforma Clickmeeting  Aby wziąć udział w debacie, należy wcześniej wypełnić formularz  zgłoszeniowy: https://forms.gle/YPm8VYu9k1p2okFe9

Prowadzący :

Damian Zegadło - trener Korpusu Solidarności. Od 2011 roku Koordynator  Diecezjalnego Centrum Wolontariatu W Kielcach. Wieloletni wychowawca i  kierownik kolonijny. Autor programów profilaktycznych. Trener szkoleń  miękkich i koordynator projektów społecznych.

Goście specjalni:

Elżbieta Baranowska-Pytko - trener i certyfikator Korpusu Solidarności, koordynator projektu Ochotników Warszawskich, ekspert Sieci Centrów Wolontariatu

Anna Ruszewska - Centrum Wolontariatu w Suwałkach, trener i certyfikator Korpusu Solidarności

Justyna Orłowska - Lubelskie Centrum Wolontariatu, trener i certyfikator Korpusu Solidarności

Marcin Kurnik - Prezes Fundacji Q, Rozalin, trener i certyfikator Korpusu Solidarności

Jednocześnie będziemy wdzięczni za przesłanie wiadomości do zainteresowanych organizacji/ opublikowanie informacji na swojej stronie www.

Z pozdrowieniami,

Zespół RCW

Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie

debatawolontariat

(2020-12-15)

Real time web analytics, Heat map tracking

Copyright © 2024 Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie