foto1
Zespół muzyczny "Szynwałdzianie"
foto1
Zespół muzyczny "Szynwałdzianie"
foto1
Zespół muzyczny "Szynwałdzianie"
foto1
Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie
foto1
Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie

Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie

Super Babki z Szynwałdu

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

Dziś Dzień Kobiet, drogie panie,
tysiąc kwiatów na spotkanie.
I niech tak już co dzień będzie,
Dużo szczęścia i radości,
a w życiu pomyślności.
Miej na ustach uśmiech słodki,
w życiu zaś nie doznajcie troski.

Zero mycia, zero prania,

zero szycia, gotowania.

Spełnienia Marzeń z okazji Dnia Kobiet życzą

członkowie koła i członkowie wspierający.

Kwiaty, ciasto, dobre towarzystwo. Tak przyjemnie Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie świętowało Dzień Kobiet. Podziękowania dla Panów którzy umilili nam to święto. Niespodzianka była super. Był to bardzo piękny i radosny wieczór. Dziękujemy Panowie. (fot. Stanisław Plebanek 2024-03-08)

Makijaż

Makijaż. Dnia 29 lutego Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie miały czas dla siebie. Panie Joanna Budzik oraz Anna Kocoł przeprowadziły Panie przez tajniki makijażu wraz z marką Mary Kay.Miło było zadbać o siebie w takim kobiecym gronie, wśród rozmów,uśmiechów oraz makijażowych wskazówek. Serdecznie dziękujemy za fajnie spędzony czas. (fot. Stanisław Plebanek 2024-03-01)

Robienie palmy wielkanocnej

Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie rozpoczęło prace przy robieniu palmy wielkanocnej. Przy dużym zaangażowaniu pań z Koła powstanie palma o długości 9 metrów. Podtrzymując piękną tradycję naszych przodków, palma zostanie poświęcona w kościele parafialnym w Niedzielę Palmową. Następnie zostanie wystawiona przed remizą OSP w Szynwałdzie. (fot. Stanisław Plebanek 2024-02-17)

Dożynki Wiejske w Szynwałdzie 2023

Dożynki Wiejske w Szynwałdzie. 15 sierpnia 2023 r Koło gospodyń wiejskich w Szynwaldzie zorganizowało Dożynki Wiejske. Panie przygotowały pyszne gofry oraz inne smakołyki. Były dmuchańce. pokaz karate oraz można było oglądnąć wóz strażacki. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom które pomogły przy organizacji dożynek. (fot. Stanisław Plebanek 2023-08-24)
 
 

 

DOŻYNKI WIEJSKIE W SZYNWAŁDZIE

DOŻYNKI WIEJSKIE W SZYNWAŁDZIE
Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie zaprasza
15 sierpnia 2023 roku

Program:
11:00 Uroczysta msza Dożynkowa w Kościele Parafialnym w Szynwałdzie
12:00 Prezentacja i obśpiewanie wieńca przez zespół ludowy Szynwałdzianie, za Remizą OSP w Szynwałdzie

Darmowy poczęstunek przygotowany przez panie z KGW w Szynwałdzie:
kiełbaski z grilla
muffinki
gofry
napoje
wata cukrowa i popcorn

Szereg atrakcji dla dorosłych i dzieci:
występ zespołu ludowego Szynwałdzianie
pokaz karate
Zjeżdżalnia dmuchana dla dzieci
Prezentacja wozu strażackiego z OSP Szynwałd

zap plakatdozynki23

Wpływ przestępczości na społeczeństwo

Wpływ przestępczości na społeczeństwo
Gmina Skrzyszów, Koło Gospodyń Wiejskich "Czerwone Korale" w Łękawicy i Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie zapraszają na Spotkanie informacyjne w dniu 12 czerwca 2023 godzinie 16:00.
Dotyczące wpływu przestępczości na społeczeństwo, finansowane z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitracyjnej - Funduszu Sprawiedliwości w zakresie Przeciwdziałania przyczynom przestępczości dla jednostek sektora finansów publicznych na 2023 r. Prelekcja na temat promowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przemocy w rodzinach. (2023-05-28)
 
2plakat przestepczosc

Pokaz pieczenia chleba

Pokaz pieczenia chleba. Koło Gospodyń wiejskich w Szynwałdzie przyjęło zaproszenie od dzieci z Przedszkola Publicznego w Skrzyszowie. 25 kwietnia 2023 r. Panie piekły różnego rodzaju chleby. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w przygotowaniach oraz były chętne do pomocy przy wyrabianiu chlebów. Dziękujemy za zaproszenie. A oto galeria zdjęć z tego wydarzenia. (fot. Stanisław Plebanek 2023-05-04)

Niedziela Palmowa

Niedziela Palmowa. Dnia 2 kwietnia 2023 roku w niedzielę na uroczystej mszy św. o godzinie 11:00 została poświęcona Palma Wielkanocna o długości niespełna 10 m. Palma została wykonana przez Panie z Koła Gospodyń wiejskich w Szynwałdzie. Uroczyście została wprowadzona przez strażaków oraz panie z Koła Gospodyń. W uroczystej mszy uczestniczyli zaproszeni goście oraz mieszkańcy Szynwałdu. Po mszy goście zostali zaproszeni na poczęstunek. Dziękujemy wszystkim osobom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku oraz za wykonanie Palmy. (fot. Stanisław Plebanek 2023-04-03)

Podtrzymywanie Tradycji Niedzieli Palmowej.

Podtrzymywanie Tradycji Niedzieli Palmowej. Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie serdecznie zaprasza na Niedzielę Palmową. Oraz na prezentację Palmy Wielkanocnej wykonanej przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie. Prezentacja i poświęcenie palmy odbędzie się w Niedzielę Palmową 2 kwietnia 2023 roku w Kościele Parafialnym w Szynwałdzie o godzinie 11:00.

01plakatpalmowa

Wycieczka Koła Gospodyń.

Wycieczka Koła Gospodyń. 11 marca 2023 r. Koło gospodyń wiejskich w Szynwałdzie zorganizowało wycieczkę do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, Pijalni czekolady oraz dworku w Kopytowej. Podczas zwiedzania można było zobaczyć pracę hutników oraz jak powstają różne rzeczy ze szkła. Największą atrakcją było zwiedzanie Pijalni czekolady oraz próbowanie różnego rodzaju słodkości. W dobrych humorach wróciliśmy zadowoleni z wycieczki. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za udział w wycieczce. (fot. Stanisław Plebanek 2023-03-12)

 

Real time web analytics, Heat map tracking

Copyright © 2024 Koło Gospodyń Wiejskich w Szynwałdzie